Menorca לזוגות

אם אתם אוהבים נופים יפים, חולמים על חופים חוליים טבעיים מרוחקים, אוהבים לסעוד טוב וללגום משקאות תחת כוכבים חולמניים אז המשך לקרוא. רוב ספרי ההדרכה משבחים את סגולותיה של מנורקה למשפחות הרבה פחות נכתב על המשיכה שלה לזוגות עשרים ומשהו פלוס. ולמרות שמנורקה אינה 'גן עדן למועדונים', עדיין יש הרבה מקומות שבהם אתה יכול לרקוד כל הלילה, אף אחד מהם לא מרהיב יותר מאשר Covas den Xoroi הממוקם במערות טבעיות twenty five מ' מעל המפרץ בקאלה אן פורטר עם תקליטנים אורחים מבריטניה ו איביזה. ניתן למצוא את רוב מועדוני הריקודים באזורי הנמל עם מוזיקה קטנה יותר וברים "צ'יל אאוט" ברחובות הצדדיים של מאהון וסיוטאדלה, כמו גם באס קסטל. ישנה מונית מים בין הנמלים האטרקטיביים של Mahons ו-Es Castells שהיא דרך מענגת במיוחד 'להגיע' בערבי הקיץ.

הטיפ הטוב ביותר עבור מנורקה הוא להתייחס לכל האי כאל אתר הנופש שלך. אין שום דבר שנמצא במרחק של יותר משעה נסיעה בכביש. נסיעה ניידת עם רכב שכור תאפשר לך לחוות כל כך הרבה יותר. הזמינו מראש מכיוון שהשכרה באי בדרך כלל יקרה יותר (הרבה יותר). לאי יש רשת אוטובוסים מודרנית המשתמשת בארבעה מוקדים לאורך כביש השדרה של האי (ME-one) כך שרוב המקומות נגישים, אך בהתחשב בגודלו הקטן של האי ותמחור תעריפים קבועים מוסדרים, נסיעה במונית לא תשבור את הכסף אוֹ.

האי בהחלט לא מושך את המבקר המהיר להשתכר. מנורקה היא לא יעד תקציבי, מעולם לא הייתה ולא תהיה. אז אתה נשאר עם איכות נינוחה ואם אתה יודע אז כמוני אתה יכול לאכול טוב מאוד בהרבה פחות. השכרת וילה או דירה פרטית, או שהייה בבית כפרי קטן יותר או מלון בניהול משפחתי ישלימו חופשה רומנטית בלתי נשכחת.

ישנם כפרים גלויות תמונות של טורט, לומקאנס וטרבאלוג'ר לביקור ונסיעות כפריות מקסימות דרך נתיבי חומות אבן.

חיי חוף ומתפללי שמש
ניתן לטעון שיש מעט יעדים, אם בכלל, בים התיכון שיכולים להציע כל כך הרבה חופים טבעיים וטהורים באזור כל כך קטן כמו מנורקה. אם תרצו למצוא חופי חול לבנים עדינים אז בדרך כלל תצטרכו לטוס הרבה יותר מהשעתיים למנורקה. חופי הנופש נקיים מסוחרי חופים מעצבנים, ולמרות שחולדות החוף עלולות לעשות מסלולי מכשולים של טירת חול על שפת המים בגלל מספר התיירים המוגבל, החופים לעולם אינם מלאים, כך שלא תוכל למצוא מקום טוב הרחק מהקטן. יקירים.

מספר המבקרים בחופים בחופים הבתוליים של האי מוגבלים על ידי נקודת גישה לאלו שניתן להגיע אליהם וילות להשכרה בצפון ברכב או על ידי טיולים של חצי שעה עבור אלה שניתן להגיע אליהם רק ברגל. פעם חווה, לא נשכח. אף פעם לא נמאס לי מהחופים האלה.

חגים פעילים
מנורקה סוף סוף התעוררה לתיירות דו גלגלית. ישנם קילומטרים של נתיבי מסלול יפים הנקראים 'קאמיס' המחברים את האי כפרים קטנים ועיירות - רשת הכבישים המקורית של האי. משטחי כביש גסים אלה הם אידיאליים עם אופני הרים. כעת ישנה רשת חתומה של מסלולים מומלצים עם שיפועים, זמן להשלמת ומידע על קושי ברחבי האי. יש גם רשימה פורחת של מסלולים מועדפים של חובבים עם מפות ותמונות.

ישנה רשת הולכת וגדלה של חנויות להשכרת אופניים - עדיף לארוז קסדה משלך לנוחות וגם תחסוך לעצמך תוספת מטופשת.

בא לכם לדפוק במים בחופים בשקיעה, לרכוב דרך חורש אורנים, אלון וזיתים מנומרים בקרני שמש? אז מנורקה מציעה השכרת ארבע רגליים מודרכת ו'חופשית'.

כמובן שספורט מים משחק חלק גדול באי, אולם הוא אינו ממוסחר יתר על המידה, כך שלא מדובר כאן במרוצים מטורפים על הגלים!

המפרץ הענק של פורנל מציע תנאים אופטימליים ללימוד גלישת רוח, שיט, סקי מים והוא יעד ספורט המים המסודר ביותר.

כמובן שהרבה מהיופי של מנורקה נראה הכי טוב מהמים. אם התקציב שלך לא מגיע לשכרת יאכטות פרטיות (אם כי בקבוצה זה משתלם), אז יש עוד דרכים ליהנות מקו החוף היפה. ראשית יש טיולים מאורגנים ממאהון, סיוטדלה וקאלה אן בוש לחופים בתוליים לאורך החוף. עם עצירות לרחצה ולשכלול השיזוף הזה בחופים הנידחים. הרקטה האדומה מנמלי מהון מציעה טיול אישי יותר בקבוצות קטנות על כלי אדום ספורטיבי. למה שלא תתקרבו לחוף עם סיורי קיאק ים שבהם תוכלו להיכנס למפרצים ולמערות הנסתרים הרבים - נהדרים!

מנורקה היא תענוג לצלילה גם מכיוון שצלילות המים מצוינת, המים חמימים וחיי הים שופעים מאוד. מנורקה מציעה צלילת מערות נהדרת בשל מערכות המערות התת-מימיות הרכות מאבן הגיר. וכמובן שמי הטורקיז הרדודים עם השוליים הסלעיים הופכים את השנורקלינג לשנורקלינג.

האי מציע כמה מקומות נהדרים לטייל מחוץ לחלקים היותר שמשיים של היום. יש ערוצי אבן גיר שופעים, נופי חוף סלעיים מוזרים אך יפים בחוף הצפוני ומקסימים

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Menorca לזוגות”

Leave a Reply

Gravatar