עמידות של מעילי The North Facial area

The North Experience היא חברה אמריקאית שהוקמה בשנות ה-60. החברה התחילה את העסק עם חנות קמעונאית עבור מטפסי הרים וקיבלה את שמה משם בתור North facial area. מאוחר יותר החלו לייצר ציוד לסנובורד וסקי. מאוחר יותר החלה החברה את תוכנית הלבוש שלה שהתרכזה בקרב מטפסי הרים, גולשי שלג, מטיילים, גולשי סקי וענפי סיבולת אחרים. החברה מייצרת ומוכרת כיום בגדים חיצוניים, ציוד ספורט לנעליים, אוהלים, תיקי גב ושקי שינה.

גם ה-North Experience Jackets הם אחד המוצרים המוצלחים ביותר. הם זוכים להערכה בכל רחבי העולם על האיכות והעיצובים שלהם. ז'קטים של North Face זמינים לגברים ולנשים כאחד; יתר על כן, יש קטגוריה נוספת לילדים. ז'קטים אלו זמינים בהרבה צבעים, סגנונות ועיצובים. למעילים שונים יש יכולת שונה להתמודד עם קור. חלקם נמצאים שם כדי לטפל בקור העז בשלג וחלקם הוקמו כדי ללבוש כאביזר אופנה.

מעילי ה-North Experience עמידים מאוד ובדרך כלל מנקים אותם בקלות רבה במכונות כביסה. אתה יכול גם לכבס את המעילים האלה במים חמים. המעילים של חברה זו לא רק מתמודדים עם הקור אלא הם גם מגנים עליך מפני קרני אולטרה סגול שעלולות להזיק מאוד. קרניים אלו נפלטות בדרך כלל על ידי השמש. למעשה כולם זקוקים להגנה מפני הקרניים הללו, אך בדרך כלל מטפסי הרים ומטיילים זקוקים להגנה מסוג זה.

זו החברה שהציגה את תרבות השממה באמריקה. מדובר בטרנד אופנתי הסובב סביב מראה מטיילים, מטפסי הרים ומטפסים. הטרנד ×”×–×” לא רק הפך את הבגדים של מטפסי הרים ומטיילים לנפוצים, אלא הוא גם ילות בצפון הפך את האביזרים שלהם לשימוש נפוץ למטרות אחרות כמו קרבינרים שנועדו לשמש לטיולים, אבל עכשיו הוא משמש גם להחזקת מפתחות. אחד ממעילי הרעם המפורסמים ביותר של North Encounter המשמש בעיקר אנשי מקצוע מכיוון שהוא לא נראה מאוד אטרקטיבי אך עדיין הוכח כיעיל מאוד עבור המטיילים והמטפסים. אתה יכול בקלות למצוא מוצרים אלה בכל רחבי אמריקה, יותר מזה ישנם אתרים רבים המאפשרים לך לקנות מעילי North Encounter באינטרנט. אחד האתרים הפופולריים המציעים לכם מגוון רחב של מעילי North Face הוא "eighteen:00" שנחשב בדרך כלל כחנות אלקטרונית פחות יקרה.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “עמידות של מעילי The North Facial area”

Leave a Reply

Gravatar