הרחק צפונה מזרחית של באלי שקרים Karangasam Regency - קנדי ​​דאסה

מוקף במים השלווים של מיצר לומבוק ושל ים באלי ולצדו הנוכחות המאיימת אך האבהית של גנינג אגונג, קרנגסאם הוא מקום של יופי אמרלד עם שדות אורז והרים מכוסי ג'ונגל השולטים בכל היבט של החיים. רק הריחוק הזה נותן לאזור את קסמו ואת המסתורין שלו; פרוסת באלי שנבחרה על ידי הידע שוחרי השלום של מטיילים - מעמד הביניים ותרמילאים כאחד - שרוצים ליהנות מהחיים האיטיים ולאפשר לטבע לשלוט בכל רגע ערותם.

עד לא מזמן היה קשה להגיע לאזור בגלל הכבישים העלובים, אבל מאחר שהוא השלים לאחרונה את המעקף כל הדרך משדה התעופה עד מתחת למפרץ פאדאנג, מה שהיה בעבר נסיעה של שעתיים וחצי קוצץ לקצת יותר משעה וחצי, ללא תירוצים לא לבקר ולחקור את האפשרויות של החלק הכי לא מוערך ויפה זה של באלי. הפיתוח ממריא כתוצאה מכך עם הרבה מלונות יוקרה five כוכבים ופיתוחי וילות שנמצאים בבנייה או עומדים לפרוץ דרך.

פדנגבאי הוא כפר דייגים קטן ושקט הממוקם בקצה התחתון של מפרץ עמוק עם חופי חול לבן ומים כחולים צלולים, יש בו הרבה מלונות קטנים ומסעדות והוא ביתו של אחד מנמלי המים העמוקים הבודדים של באלי וביתו של הטרמינל עבור מעבורות שעוברות הלוך ושוב ללומבוק ולנוסה פנידה מסביב לשעון.

ממוקמת ממש במעלה החוף מצפון העיר הקטנה Manggis שבה נמצאים התותחים הגדולים של עולם הנופש. Amankila ו-Alila, שניהם מתקשרים ל-Manggis household וילות להשכרה בצפון ומציעים אירוח ושירות של חמישה כוכבים למי שרוצה לנפוש בפאר ללא בושה.

כמה קילומטרים יותר צפונה נמצאת קנדידה, עיירת נופש קטנה שיש בה אווירת חוף נינוחה ונופים מרהיבים מהמלונות והמסעדות שנבנו ממש על המים. קנדידה התפתחה ליעד תיירותי מוביל במהלך השנים ומהווה שער לחקר הפנים המחוספס של האזור או העולם התת-ימי עוצר הנשימה מהחוף.

לאקסוטיק יש שני פרויקטים מיוחדים שהם משווקים באזור קנדי ​​דאסה המציעים תשואות גבוהות ובנייה באיכות מעולה: וילות החוף של אוריון והווילות אמרלד ביי, שניהם בקנדי דאסה, שניהם בנויות על חוף הים המוחלט ממש צפונית למלונות AmanKila ו-Alila. .

Emerald Bay Villas הוא פיתוח של 7 וילות חמישה כוכבים, כולן על חוף הים המוחלט ובשוק תמורת 1.1 דולר ארה"ב, בעוד ש-Orion's Bay Villas הוא פיתוח של 7 וילות יוקרתיות בנות ארבעה חדרי שינה, שלוש על חוף הים וארבעה ממש חזרה מהחוף הנמכרות בין 440,000 דולר ארה"ב ו-740,000 דולר ארה"ב. עוד על שני פיתוחי הווילות המרהיבים הללו בפרק הבא.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “הרחק צפונה מזרחית של באלי שקרים Karangasam Regency - קנדי ​​דאסה”

Leave a Reply

Gravatar