מה שאתה צריך לדעת על השכרת וילה בריביירה הצרפתית

אז החלטתם לצאת לחופשה בדרום צרפת, וביקשתם לשכור וילה בריביירה הצרפתית במקום להישאר במלון. יש הרבה יתרונות להשכרת וילה.

וילה בריביירה הצרפתית מציעה יתרונות רבים על פני שהייה במלון. למשל, בוילה הפרטית שלכם, תהיה לכם פרטיות ואבטחה מוחלטת – לרוב הוילות בריביירה הצרפתית יש גדרות אבטחה ורבות מהן סגורות ומציעות מאבטחים שמפקחים על המבקרים.

וילה משלך להשכרה בריביירה הצרפתית פירושה גם שתהיה לך גישה למטבח מלא עם כל כלי האוכל וכלי הבישול שמסופקים. כך, אתה יכול לבשל את הארוחות שלך, ולא צריך לאכול בחוץ לכל ארוחה. עבור מישהו עם דיאטה מיוחדת, או שנוסע בתקציב נמוך, זה יכול להיות יתרון גדול. (וזה נותן לך את היתרון הנוסף של היכולת לאכול מתי שאתה רוצה - מסעדות רבות בריביירה הצרפתית מגישות אוכל רק בזמן הצהריים והערב והן סגורות או רק מגישות משקאות וגלידה או ממתקים אחרים בין הארוחות .)

כמו כן, בהתאם לצרכים שלך ולמספר האנשים המטיילים איתך, וילות בריביירה הצרפתית מספקות מספר חדרי שינה וייתכן שיוכלו לישון עד עשרה אורחים או יותר, מה שאומר שאתה יכול לטייל עם המשפחה או הצוות שלך וכולם ייהנו מסביבה יוקרתית . רוב הסיכויים, בין אם תרצו לשהות בסנט טרופז, קאן, מונקו, ניס או בכל מקום אחר בריביירה הצרפתית, תוכלו למצוא את הווילה המושלמת בריביירה הצרפתית שתתאים לצרכים ולתקציב שלכם.

עם זאת, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת לפני שאתה חותם על הקו המקווקו. השכרת כל נכס בריביירה הצרפתית יכולה להיות מעט מסובכת, גם אם זה רק לזמן קצר. הנה כמה דברים שכדאי לדעת:

האם אתה הולך לשכור מאדם פרטי או סוכנות?
אם הוילה בריביירה הצרפתית ששמתם עליה עין מושכרת על ידי אדם פרטי, יש סיכוי טוב שהוא לא יקבל כרטיסי אשראי. זה אומר שיש לך שתי אפשרויות. הראשון הוא לשלם באמצעות בנק או העברה בנקאית - וכמובן, יהיו עמלות מעורבות, בין אם אתה ממדינה בתוך האיחוד האירופי או ממקום אחר.

אחת האפשרויות שלך היא לדבר עם המארחים שלך ולברר אם הם ישקלו להשתמש ב-PayPal. יש לזה יתרון להיות מיידי, יש עמלות מוגבלות עבורך – או עבורם, כל עוד יש להם חשבון אישי, לא עסקי, וזה יחסוך לך הרבה ניירת.

אם אתה שוכר את הווילה שלך בריביירה הצרפתית מסוכנות, שים לב לחוזה שלך עם זאת, מכיוון שלפעמים סוכנויות פועלות בשם אנשים פרטיים, ולמרות שהן עשויות לקבל תשלום בכרטיסי אשראי, ייתכן שתחויבו בעמלות או היטלים נוספים. " (לפעמים אפשר לנהל משא ומתן על הסכומים, לפעמים לא. וצריך להיות מודעים לכך שחלק מהסוכנויות הקטנות עדיין לא מקבלים כרטיסי אשראי וגם ידרשו תשלום באמצעות העברה בנקאית או העברה בנקאית - עמלות הסוחר עבור כרטיסי אשראי כאן גבוהות מאוד, ועבור קטנות יותר עסקים, זה פשוט לא שווה את זה.

צ'קים מחוץ לאיחוד האירופי בדרך כלל לא מתקבלים, ואפילו צ'קים של האיחוד האירופי ממדינות שאינן צרפת בדרך כלל לא מתקבלים - אבל אף פעם לא מזיק לשאול.

תקופות השכרה:
רוב הנכסים המושכרים בריביירה הצרפתית - בין אם אתם שוכרים וילה או אחד ממלונות הריביירה הצרפתית היפהפיים הרבים, פועלים משבת אחר הצהריים ועד לשבת בבוקר שלאחר מכן. המחירים כמובן נקבעים בדרך כלל לפי העונה, ותוכלו לצפות לשלם מחיר גבוה משמעותית במהלך עונת השיא. הנה עוד משהו שכדאי להיות מודע אליו - עונת השיא היא לא רק בחודשי הקיץ. עבור רוב השכרת הווילות והמלונות בריביירה הצרפתית לאורך הריביירה הצרפתית, עונת השיא כוללת גם: חופשות בתי ספר, ירידים מיוחדים או אירועים אחרים (כגון פסטיבל קאן, הקרנבל של ניס או מירוץ מונטה קרלו במונקו) וזמנים מסוימים בשנה - קיץ , ראש השנה וכו' נחשבים תמיד לעונת השיא. ככלל, עונת השפל נמשכת מדצמבר עד מאי.

מה שאומר שאם אתם טסים ביום אחר בשבוע, ייתכן שתצטרכו לשהות במלון עד שבת אחר הצהריים, אלא אם כן קבעתם סידורים אחרים עם המארח שלכם. (אתם צריכים להיות מודעים לכך שיכול להיות קשה מאוד למצוא לינה וילה עם בריכה מחוממת בצפון בעונת השיא, אז אם אתם לא מטיילים בשבת, ודאו שהזמנתם את כל מקומות הלינה הנוספים לפני שתאשרו את הזמנתכם בוילה הפרטית שלכם בריביירה הצרפתית. בתשלום הפיקדון.) רבות מהווילות הטובות ביותר בריביירה הצרפתית מזמינות עד שנה מראש - ולעתים קרובות הן בתפוסה מלאה לאורך עונת השיא, כך שייתכן שתצטרכו לתכנן את הטיול בהתאם.

הפקדות:
רוב הוילות להשכרה בריביירה הצרפתית גובות "פיקדון שבר" או "פיקדון שבר וניקיון" בנוסף להפקדות או עמלות אחרות שעשויות להיכלל בהסכם השכירות. בתנאי שלא היה דא

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “מה שאתה צריך לדעת על השכרת וילה בריביירה הצרפתית”

Leave a Reply

Gravatar