וילות על חוף ברבדוס

ברבדוס הוא אי אלמוגים, שנדחף מהים על ידי פעילות וולקנית מזמן, מזמן.

ללא ספק האי הכי "בריטי" בקריביים. קריקט הוא הבילוי הלאומי, הטקס של תה אחר הצהריים וההלבשה לארוחת ערב כולם מעוגנים היטב במסורת. עם זאת, זה בקושי מחניק. זה עדיין באיים הקריביים.

בהתאם לסוג הסביבה הרצוי יקבע באיזה חלק של האי לבקר. הזמינו וילות יוקרתיות בחוף המערבי, הכוללות חוף אלמוגים של חול לבן דק וים כחול ירוק המציע שנורקלינג וצלילה מצוינות.

החוף הדרומי הוא השטח המתגלגל של גבעות אבן גיר יחד עם מגוון עצום של מערות ואגמים תת קרקעיים. במרכז ברבדוס יש מטעי קני סוכר עם בתי מטעים עצומים שבהם ניתן לראות את המתיישבים הראשונים של ברבדוס. החוף המזרחי הוא המקום שבו האוקיינוס ​​האטלנטי מתחבר עם האי. גלישה פופולרית מאוד באזור זה.

אם מחפשים וילות על החוף בברבדוס, רוב המיקומים נמצאים בחוף המערבי, עם כמה בחוף הדרומי והדרום-מערבי. אם מועדוני חוף, מגרשי פוטינג ומקומות פרטיים או מבודדים מתאימים יותר, אזורים אחרים מציעים גישה בלעדית לגולף ולטניס.

הסיבה הבולטת ביותר לכך שהוא האי הטוב ביותר לבקר בו היא שכולם רוצים לחזור, עם האחוז הגבוה ביותר של מבקרים חוזרים מכל האיים הקריביים. בדרך כלל ברבדוס מציעה שמש מדי יום עם שמונה עד תשע שעות שמש ביום. טווח הטמפרטורות הממוצע הוא 28 עד 31 מעלות צלזיוס.

דצמבר עד מאי הם החודשים היבשים ביותר וספטמבר עד נובמבר הם החודשים הרטובים ביותר. ממטרים גשם בדרך כלל נגמרים מהר מאוד. הם נוטים להיות מוקדם בבוקר או מאוחר אחר הצהריים. עונת ההוריקנים נמשכת רשמית מיוני עד אוקטובר. עם זאת, הוריקן שם הוא אירוע נדיר מאוד. הלהיט הישיר האחרון היה ב-1955, ולפני כן ב-1898.

בדוק הזמנות מקוונות או אירועים פופולריים בזמן שאתה רוצה לנסוע למשחקי קריקט, אירוע רגאיי על הגבעה עמוס, העונה השנתית של תיאטרון חוצות ומופעים מוזיקליים המתארחים ב-The Gardens of Holders Fantastic Home.

החלטות שיש לקבל מבעוד מועד כוללות את מספר חדרי השינה, התקציב המתאים ושאר הרצונות הקשורים לכל אחד ממיקומי הוילות, כלומר קרבה לחוף או לחיי לילה או אם עדיף מיקום פרטי.
בהחלט יודע את טווח התאריכים הרצוי. מומלץ להזמין מקום מראש, במיוחד בחודשי השיא של דצמבר עד אפריל.

×–×” גם מועיל לדעת אילו תכונות פרימיום רצויות: חדרי שינה ממוזגים, חדרי רחצה צמודים, מיקומים בלעדיים, בריכת שחייה פרטית, ×’'קוזי, מרפסת שמש, כסאות נוח, גרם מדרגות פרטי, מסעדות וילות להשכרה בצפון במרחק הליכה, חול חוף חולי לבן, מפרצונים ושימוש בשירותי טבח, חדרנית, כביסה או עוזרת בית.

שאל לגבי אלמנטים רצויים או דרישות דוא"ל לאירוח נכס, כגון נוכחות ההנהלה בכל אחת מהווילות וזמינות של צוות אחר (טבח, משרת, עוזרת, כובסת, אבטחה). לאחר שהוזמנה דירת נופש, צור קשר עם מקום האירוח המארח כדי לסייע בארגון התוספות: הסעות לשדה התעופה, הזמנת מסעדות, מצרכים, השכרת רכב, או אפילו לוודא שכל צרכי התינוק במהלך השהות מאובטחים.

אם זמין, בקש העברות לשדה התעופה מראש. אחרי שהייה על מטוס כל כך הרבה זמן, מישהו שיאסוף את כולם וייקח הכל ישר לוילה יהיה מחזה מבורך. יש גם סוכנויות להשכרת רכב. בקשו מכל נכס לארגן השכרת רכב, לאיסוף בשדה התעופה או להורדה בוילות. להזמנה ישירה: Stout's Car Rental היא חברה בבעלות משפחתית המציעה השכרת רכב באיכות טובה.

הפריטים הדרושים בהחלט כוללים: קרם הגנה, כובע שמש, משקפי שמש, הגנה מפני יתושים, ביגוד קל, מצלמה / מצלמת וידאו, רישיון נהיגה. בין אם אתם מחפשים חיי לילה, קניות, ספורט, סיורים, או סתם רוצים להירגע באחת הווילות היפות על החוף, בברבדוס יש הכל.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “וילות על חוף ברבדוס”

Leave a Reply

Gravatar