היתרונות של חימום סולרי בריכת שחייה

בריכות שחייה הן תוספות נפלאות לבית, אבל כל מי שיש לו דאגות לגבי קיימות עשוי להרגיש קצת לא בטוח לגבי הסביבה, כמו גם העלות הכספית של הוספת חום לבריכה המשפחתית. עם זאת, עם כל ההשקעה שנכנסת לבריכה - הכסף שהיא עולה לבנות, הכסף שצריך לתחזק והשטח שהיא תופסת - חבל לראות אותה יושבת ללא שימוש במשך חודשים ארוכים, אולי אפילו לרוב. של השנה.

במדינות הדרומיות של אוסטרליה, עונת השחייה של בריכות לא מחוממות עשויה להיות קטנה כמו שלושה חודשים, והוספת חום לבריכה יכולה להכפיל את מספר החודשים שבהם ניתן להשתמש בה בנוחות. דמיינו לעצמכם התחלה של עונת השחייה בתחילת האביב ומשתובבים בבריכה מחוממת ומפנקת ביום סתיו פריך. בצפון, חימום הבריכה יכול להפוך אותה לאפשרות בילוי לכל ימות השנה.

אנשים שמתעמלים בבריכה יהיו מרוצים במיוחד מההזדמנות להשתמש בה במשך חודשים יותר ממה שהם יכלו בעבר. מהן האלטרנטיבות לפעילות גופנית מחוץ לעונה? התחליפים הברורים ביותר הם מכונות אימון משעממות וחוזרות על עצמן ופעילויות רבות עם השפעה כמו ריצה שקשה על המפרקים. עם זאת, בבריכות ציבוריות יש בדרך כלל שעות מוגבלות ומים עם כלור יתר. שחייה היא צורת הפעילות הגופנית הטובה ביותר עבור אנשים רבים, ומספר חודשים נוספים של יכולת לשחות בבית היא באמת מתנה.

יש כל כך הרבה סיבות טובות לחמם בריכת שחייה. למרבה המזל, חימום בריכה אינו מותרות וילות בצפון חסרת אחריות או מותרות. אם אתה משתמש באנרגיית השמש כדי לחמם את מי הבריכה שלך, תצטרך להשתמש רק בחשמל כדי להפעיל את הבקר. משאבת המחזור יכולה לפעול על אנרגיה סולארית, והמים מחוממים על ידי השמש. תתפלאו מה ניתן להשיג תמורת עלות אנרגיה ×–× ×™×—×”.

דודי שמש לבריכה זמינים במגוון עיצובים וטווחי מחירים. הדגמים הבסיסיים ביותר כוללים צינורות רגילים דמויי גומי המורכבים על סעפות שיושבות על הגג שלך. מי הבריכה שלך מוזרים עד לגג ודרך קולט השמש, אשר מחוממים על ידי השמש. עם זאת, פסולת יכולה להצטבר בין הצינורות ולהגביל את היעילות של מערכות אלו. גרסאות משופרות כוללות טוויקים שימושיים כמו פרופילי צינור שטוחים ללא רווחים ביניהם ושיפורים אחרים בעיצוב הבסיסי. אתה יכול אפילו לקנות גרסאות היי-טק המשתמשות בצינורות ואקום ובמחליפי חום.

שילמת סכום כסף לא מבוטל כדי להתקין את הבריכה שלך וממשיכים לקחת הוצאות כדי לשמור על האיזון הכימי בדיוק כך שזה בהחלט הגיוני להיות מסוגל להשתמש בבריכת השחייה שלך במשך כמה שיותר מהשנה. אז, תמורת הוצאה קטנה בלבד, תוכלו להתקין חימום בריכות סולארי ולהכפיל את עונת השחייה שלכם!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “היתרונות של חימום סולרי בריכת שחייה”

Leave a Reply

Gravatar