וילות יוקרה בתאילנד

תאילנד ראתה, במהלך השנים האחרונות, עלייה גדולה במספר הווילות הפרטיות הזמינות להשכרה לנופש. כאן אנו חוקרים את שוק הווילות, וממליצים לנו כיצד למצוא ולהזמין וילה, והיכן ללון בחופשה הבאה.

חלופות אלה ללינה בבתי מלון או באתר נופש מציעות לרוב איכות יוצאת דופן וסטנדרטים גבוהים, אך מספר נכסים מהדרג השני מאוד מפורסמים גם באינטרנט ובמקרים מסוימים מציעים לא יותר מחדר בבית משותף עייף במיקום גרוע: זה חשוב לנופש לדעת איך למצוא וילה מתאימה, ולהבין את מבני התמחור בדרך כלל במקום, על מנת להיות בטוח בהבטחת וילה מהנה, נקייה ומטופלת כהלכה במחיר הנכון.

אפשר בהחלט לשכור וילה משלכם בתאילנד לחופשה שלכם וליהנות לא רק מאירוח מעולה, אלא גם משפע של שירותים, בתעריפים שלמעשה הופכים חופשה כזו לאלטרנטיבה ההגיונית להזמנת חדר - או למעשה, עבור אלה עם חברים ובני משפחה, מספר חדרים - באתר נופש.


למה תאילנד?

תאילנד היא יעד מושלם למי שרוצה לשכור בית או וילה משלהם, ממספר סיבות:

- התאילנדים זוכים להכרה רחבה כעם מסביר פנים ומחייך

- המטבח של הממלכה הוא בעל שם עולמי; בעוד שרוב המבקרים יכירו את המנות המפורסמות כמו טום ים קונג, מגוון המטבחים וההתמחויות האזוריות גדול, ואפילו גרגרן רציני יתקשה לנסות לחוות את המגוון הממצה של מנות האוכל התאילנדי בשהייה אחת בלבד.

- תאילנד היא גן עדן לקונים, המציעה משי ייחודי, רהיטים בעבודת יד ושפע של פריטים אקזוטיים בשבריר מהעלות של מוצרים כאלה במערב. בגדים, מוצרי עור ופריטי נוי נמצאים לרוב בראש רשימת הקניות של המבקר.

- תאילנד מציעה תמורה יוצאת דופן לכסף: אפילו מלונות חמישה כוכבים עולים חלק קטן ממה שהם עושים לא רק במערב אלא אפילו בבירות אסיה אחרות כמו הונג קונג או סינגפור.

- תאילנד מקדמת בברכה מיליוני מבקרים לחופיה מדי שנה, והבטיחות האישית מצוינת בדרך כלל. כל פשעים מדווחים נוטים להיות קלים, הכוללים הונאות תכשיטים וכדומה, אך אין סיכוי שהנוסע המנוסה יותר ייפול לאלו. רוב המבקרים ירגישו בטוחים לאין שיעור בתאילנד מאשר אי פעם בבירות מקבילות כמו לונדון, פריז, ניו יורק וכו'.

באיזה אזור תאילנד כדאי לי לבקר?

המבקר בתאילנד היום מפונק לבחירה, עם וילות זמינות בכל רחבי הממלכה. עבור שהיות קצרות יותר, אנו ממליצים על שהות ביעד בודד, כדי שתוכל להימנע מהטרדות של נסיעה ולחקור במלואו את המיקום שבחרת. לשהייה ארוכה יותר, למה לא לשלב שהות בשני מיקומים שונים מאוד, ולאפשר לכם חשיפה גדולה יותר למדינה ולמגוון שלה, תוך ניצול רשתות הנסיעות הפנימיות הזולות שלה? (ראה למטה)

תאילנד מחולקת בדרך כלל לארבעה אזורים עיקריים.

בנגקוק והמישורים המרכזיים

בנגקוק היא מטרופולין רחב ידיים שלמרות התנועה המפורסמת והרחובות השופעים שלה, מציעה מגוון גדול של דברים לעשות ולגלות, לבעלי סבלנות ורצון לחקור. המסעדות בבנגקוק הן שאין שני לה, בין אם אתם מחפשים מאכלים תאילנדיים או זרים, ואת סוף השבוע שלה ושווקים אחרים ראוי לחקור, כמו רבים מהמקדשים הפחות מוכרים שלה. שייט על נהר Chaophraya - אולי בסירה ארוכת זנב ששכרה פרטית - היא דרך מצוינת לראות חלק גדול מהעיר מבלי להצטמצם עד דמעות בגלל התנועה.

הצפון

בצפון המדינה שוכנות ערים כמו וילות למשפחות בצפון צ'אנג מאי, צ'אנג ראי ומיי הונג סון. עם ×’'ונגלים וגבעות טרופיים, הצפון מושך את אלו המעוניינים לצאת לטרקים או לחפש מקומות בעלי יופי טבעי. נסה להימנע מהערים הגדולות יותר, מכיוון שהתיירות כל כך מפותחת כאן שאתה מסתכן ב"עיבוד" פשוט באמצעות מספר מחנות פילים פופולריים וטרקים של שבט גבעות ספוג היטב...

הצפון מזרח

הצפון-מזרח הוא האזור הגדול ביותר של הממלכה, ובכל זאת לא נגע במידה רבה מהתיירות. הצפון-מזרח (או איסאן) הוא קערת האורז של המדינה, והוא בעיקר חקלאי, מייצר אורז, קני סוכר, טפיוקה, אקליפטוס, ויותר ויותר גומי. המרכזים העיקריים כוללים את Khon Kaen ואודון Thani, ונהר המקונג האדיר מתפתל לאורך גבולות האזור הזה. האנשים כאן הם אולי הכי פתוחים ואוהבי כיף בארץ, אולי בגלל שחייהם מבוססים על מסורות כפריות שבהן הצרכנות הגלויה התקדמה הרבה יותר מאשר בחלקים המשגשגים האחרים של האומה. טיול לצפון מזרח מומלץ למי שמחפש חוויה ייחודית, להתרחק מהמוני התיירים ולהתעמק במשהו חדש.

הדרום

דרום תאילנד ידוע בחופים המפורסמים ובאתרי הנופש על חוף הים שלו, כמו פוקט, קראבי וקו סמוי. כמה מהנחשבים ביותר במדינה

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “וילות יוקרה בתאילנד”

Leave a Reply

Gravatar