השקעה בוילה בפלאיה דל כרמן בקצה הצפוני של העיר

אולי שני המניעים החשובים ביותר להשקיע בוילות בפלאיה דל כרמן הן כדי ליהנות מהנכס לחופשות שלך, וליהנות מהתשואה הבריאה על רכישות נכסים שפלאיה דל כרמן מציעה לרוכשים. מתחם אחד של וילות בקצה הצפוני של פלאיה דל כרמן באזור יוקרתי חדש שמתפתח מציע את שניהם במידה טובה מאוד.

מבחינת סגנון חיים וילות אלו הן אידיאליות. הווילות עצמן מרווחות, עם יותר מ-1600 מ"ר של שטח מגורים, three חדרי שינה, three חדרי רחצה, ומרפסת גג פרטית בשפע, עם גישה בלעדית מחדר השינה הראשי. לכל יחידה חניה נפרדת, ממש בפתח הבית, ובמתחם בריכה גדולה ומשותפת ושטח חצר גדול. במתחם יש רק 6 וילות, כך שהן מציעות אווירה נוחה של קהילה קטנה.

הווילות נמצאות במרחק הליכה נוח לחוף הים.

הקהילה מציעה שבילי אופניים ומספר פארקים, והיא מסודרת עם אבטחה מאוישת 24 שעות ביממה לפרטיות ואבטחה מלאה.

בקרבת מקום יש two מגרשי גולף מקצועיים באזור פלאיה דל כרמן, ישנן פעילויות רבות אחרות, כגון מרינות לשייטים, פארקי שעשועים, בתי קולנוע אנגליים, מסעדות מצוינות ואפשרויות קניות רבות, החל מהחנויות הנחמדות יותר בשדרה החמישית. (הכביש הראשי במרכז העיר, שהוא מדרחוב ציורי) לחנויות בינלאומיות גדולות כמו וולמארט.

במונחים של השקעה כספית, אותן וילות בפלאיה דל כרמן מציגות כמה מהפוטנציאל הגבוה ביותר; הקהילה חדשה, אבל עם כבישים רחבים מתוכננים בקפידה, תשתיות תת קרקעיות וקודי בנייה כדי להבטיח פיתוח תדמית יוקרתית, המחירים בוודאי יעלו ככל שיופיע עוד פיתוח. המשמעות היא שגם הערך של הוילות הללו יעלה.

האזור שמסביב לקהילה גם מתגלה כיום כאחד האזורים היוקרתיים ביותר של פלאיה דל כרמן עם מגרשי הגולף, אתרי הנופש היוקרתיים וקהילות המגורים המתוכננות היטב. בקרבת מקום הופיע גם מספר הולך וגדל של אפשרויות קניות.

מספר פרויקטי תשתית חדשים גם הפכו את המיקום לנוח יותר. כביש בעל six נתיבי קשת העוקף את מרכז העיר מציע גישה מהירה (פחות מ-10 דקות בסך הכל) לאזור קניות מתפתח חדש שכבר יש בו קניון חדש ו-Walmart השני של העיר. רק סיום הבנייה הוא סדרה של גשרים על כביש מהיר העובר על פני 4 רמזורים, והופכים את הגישה למרכז העיר ולאפשרויות הקניות בקצה הדרומי של העיר למהירה יותר.

עבור וילות אלו, כל הגורמים מצביעים על השקעה מצוינת, הן וילות יוקרה בצפון מבחינת אורח החיים והן מבחינת ערך הנכס.

TOPMexicoRealEstate.com; רשת המומחים המובילה במקסיקו למציאת ורכישה בטוחה של נכסים מקסיקניים

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “השקעה בוילה בפלאיה דל כרמן בקצה הצפוני של העיר”

Leave a Reply

Gravatar