איך להפוך את הווילה שלך במורסיה לאטרקטיבית לשוק ההשכרות

זה אולי נראה מובן מאליו, אבל בעלי וילות רבים חדשים בשוק השכרת הנופש במורסיה שוכחים את הכללים הפשוטים ביותר ולכן נתקלים בבעיות בהמשך הדרך. קבלת היסודות הנכונים, לפני שאתה פותח את הדלתות שלך לשוק השכירות לחופשות, פירושו שלאחר שביצעתם את ההזמנות, התנהלות היומיומית של הוילה להשכרה צריכה להיות הרבה יותר קלה.

כדי להתחיל עם הוילה שלך במורסיה צריכה להיות בטוחה, עצמאית לחלוטין; רצוי מעוטר ברמה גבוהה; יש מספיק מיטות, כיסאות, ספות וכסאות נוח כדי להושיב את המספר המרבי של אורחי וילה להשכרה; יש מטבח מאובזר; וכמובן, כל הבריכה החיונית. כדי לעזור לך בדרך להשכרת וילה מוצלחת במורסיה, אנא עיין ברשימה המפורטת שלנו למטה:

one. צילום וילה: תעשו נכון

זכרו שהרושם הראשוני חשוב מאוד. צילום תמונות נהדרות של הווילה שלך במורסיה המייצגות אותה בצורה נכונה ומציגות אותה באור הטוב ביותר היא הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לקבל בהתייחס לשיווק שלך.

אם אינכם שוכרים צלם מקצועי, נסו לוודא שאתם משתמשים במצלמה עם עדשת מלאך רחבה בזמן הצילום. ודא שיש הרבה אור על ידי הדלקת מנורות ואורות, כמו גם הגדר את הצילומים כך שהם ייראו מושכים ככל האפשר. לדוגמא: הרכיבו את שולחנות האוכל הפנימיים והחיצוניים בכוסות, כלי אוכל, פרחים ובקבוק יין, הניחו מגבות מקופלות על מיטות מסודרות ומגבות מגולגלות על כסאות נוח ובאופן כללי הפכו את הוילה למזמינה, אוורירית וקלילה ככל האפשר. זכור, שווה להשקיע מאמץ רב בצילום ותיאור הווילה שלך, שאמורים להימשך שנים, אלא אם כן תבצע שינויים קיצוניים בנכס שלך, שכן זה יעודד לקוחות פוטנציאליים המחפשים דירות נופש במורסיה ללחוץ על קישור הנכס שלך. .

כמו כן, הקפידו תמיד שהשמש תיכנס לשטח הבריכה ומשאבת הבריכה כבויה בזמן הצילום, כך שהיא תיראה רגועה ומרגיעה ומזמינה מאוד עבור לקוחות השכרה. בריכה נקייה ושמש תמיד מוכרים!

2. סדר את הניירת והביטוח של הוילה שלך

ביטוח אחריות ציבורית חיוני בעת השכרת וילה במורסיה, הקפד לבדוק ולבדוק שוב את ביטוח הבניין והתכולה שלך, כך שאתה מכוסה להשכרת הנכס שלך. בעלי וילות גם צריכים להיות מסוגלים לספק ללקוחות ההשכרה גישה נוחה לנכס בצורה של מחזיק מפתחות מקומי שיוכל לפגוש ולברך אותם ולהיות בהישג יד כאיש קשר חירום או תיבת נעילת מפתח מאובטחת (מומלץ להחליף הקוד באופן קבוע).

כמובן, ×–×” בלתי נמנע שתיתקלו בקשיים תפעוליים מסוימים, כך שיהיה בעל מפתח אמין ורשת של שיפוצניקים מהימנים ורשומים במורסיה לתיקוני דודים, חשמל או מיזוג אוויר היא חיונית לחלוטין על מנת לקבל בעיות כלשהן, אם הם להתעורר, לתקן ולטפל במהירות האפשרית. בסופו של דבר ×–×” ימנע מאורחים להשכרה להתלונן, אז תמיד פעל מהר כדי לפתור בעיות כלשהן; ×–×” המוניטין וילות בצפון להשכרה שלך אחרי הכל.

אחרון חביב, יש צורך בחוזה שכירות סטנדרטי עבור כל הזמנה ועל הבעלים לפנות לייעוץ משפטי.

three. לתכנן אזורי מגורים נוחים של וילה

כמינימום; וילה להשכרה במורסיה תזדקק בדרך כלל ל-2 ספות (ככלל, בנכס אמורים להיות מספיק מקומות ישיבה ל-six אנשים אם יש בו 6 אנשים וכו'). צבעי ספה כהים מועדפים, מכיוון שהם אינם מראים סימנים וניתן להשתמש בשקיות שעועית גם לישיבה נוספת. טלוויזיה (רצוי פלזמה) עם גישה לערוצי כבלים או לוויין היא מיון מאוד, כמו גם נגן DVD/CD ו/או רָדִיוֹ. רוב אתרי הנופש של פולריס וורלד במורסיה מציעים מערכת טלוויזיה בכבלים של אתר נופש עם גישה לאינטרנט לערוצים בינלאומיים ופריטים כמו פלייסטיישן ותחנות עגינה לאייפוד הם גם פופולריים אך לא חיוניים.

אש פתוחה או מבער עצים אטרקטיביים מאוד להזמנות חורף/חג המולד. אם משתמשים בשטיחים ודא שהם עמידים או בצבע כהה, שכן כתמים מופיעים בקלות רבה ויכולים לגרום לחדר להיראות מלוכלך. קנבסים פשוטים, וואלים וסחלבים/פרחים מזויפים בטוב טעם הם דרך טובה ובמחיר סביר להלביש חדר מבלי לדאוג שצמחים יצטרכו להשקות.

4. תכננו את פינת האוכל בוילה שלכם

נדרש שולחן אוכל אחד יחד עם מספר המושבים הנכון עבור האורחים השוהים, כלומר וילה עם 2 חדרי שינה ובריכה המתאימה ל-four אנשים חייבת להיות בעלת לפחות four כסאות שולחן אוכל. פינת אוכל מקורה אטרקטיבית להשכרה בחורף/חג המולד. תחתיות לשולחן ורנרים הם דרך זולה וקלה להגן על משטחי הוילה מפני סימני שתייה חמה. לרוב הווילות במורסיה בפיתוחי הגולף החדשים, כמו Polaris Environment, יש שתי פינות אוכל של וילות.

5. כולם אוהבים ריהוט וילה מודרני

וילה שנראית מודרנית ולא מסודרת היא מאוד מסודרת בשוק השכרת הנופש של מורסיה. סגנונות כפריים עכשוויים או כפריים פופולריים מאוד בקרב נופשים. אנו ממליצים לך לפנות את כל החפצים האישיים כגון תמונות, תקליטורים, תכשיט

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “איך להפוך את הווילה שלך במורסיה לאטרקטיבית לשוק ההשכרות”

Leave a Reply

Gravatar