מקומות לבקר בהם בחגים שלך בדרום האוקיינוס ​​השקט

בדרום האוקיינוס ​​השקט יש את יעדי החופשה הפופולריים של פיג'י, טהיטי, ונואטו, סמואה, איי קוק, טונגה ואי הפסחא. לאיים האלה יש חופים שוליים דקלים, יערות טרופיים, מפלים שוצפים ופסגות געשיות מחוספסות. יש כמה יחידות נופש נהדרות בשירות עצמי הזמינות להשכרה באיים אלה.

האיים פיג'י וטהיטי בדרום האוקיינוס ​​השקט פופולריים מאוד בקרב זוגות המחפשים חופשה רומנטית מרגיעה. הם יכולים לשכור כמה וילות נופש נהדרות עם בריכות שחייה ממש ליד חוף חולי לבן יפהפה בפיג'י ובטהיטי. אירוח בתי נופש בפיג'י ובטהיטי מאפשרים לנופשים לחקור את האיים ולקבל עצמאות מוחלטת. כאשר מבקרים במקומות היפים הללו הם עשויים לנסות את כוחם בשנורקלינג סביב שוניות האלמוגים.

ונואטה וסמואה פופולריות גם בקרב נופשים המחפשים חופשת חוף. הם הם ביתם של כמה חופים חוליים לבנים מדהימים ומציעים לחובבי ספורט מים את ההזדמנות לשחות ולצלול במים הצלולים החמים. ניתן לשכור דירות נופש בשירות עצמי ווילות נופש בוונואטה וסמואה. רבות מהווילות נמצאות ממש ליד החוף ותוכלו להתעורר בבוקר ולצאת ישר ממקום האירוח אל החוף.

טונגה ואיי הפסחא נמצאים גם הם בדרום האוקיינוס ​​השקט ונחשבים על ידי נופשים רבים כרעיון שלהם לאי טרופי גן עדן. תיירים רבים מגיעים לכאן בחופשותיהם ומבלים את זמנם במנוחה על החופים החוליים הלבנים והנקיים ומשפרים את שיזוף השמש.

האיים בדרום האוקיינוס ​​השקט הם יעד נהדר לחופשה עבור נופשים לצאת לחופשה מרגיעה לחלוטין. מובטחת לכם קבלת פנים חמה וידידותית מהמקומיים ותיירים רבים אוהבים לטעום את האוכל המקומי. על ידי שהייה בוילת נופש או דירה בשירות עצמי בטהיטי, פיג'י או כל אחד אחר מהאיים בדרום האוקיינוס ​​השקט, מאפשרת לך לטעום את התרבות המקומית. אתה יכול לאכול בחוץ ברבות מהמסעדות המקומיות הקטנות או שאתה יכול לבחור לקחת אוכל חזרה לבית הנופש שלך ולבשל אותו בעצמך.

שוניות האלמוגים מול האיים הללו בדרום האוקיינוס ​​השקט, הן ביתם של מספר רב של מינים של דגים טרופיים. אתה יכול לשנרקל בין שוניות אלה או לצלול ולחוות את הפאר האמיתי של החיים הימיים. נופשים רבים חוזרים שנה אחר שנה לאיים היפים האלה כשהם מרותקים לכל מה שיש להם להציע.

האיים מציעים ×—×™×™ לילה נהדרים וילה בדרום עם בריכה מחוממת ותיירים רבים מצטרפים לשירים והריקודים המקומיים. ישנה גם הזדמנות לטעום את האוכל המקומי כאשר דגים הם התזונה העיקרית של האזור. כמו גם מבחר טוב של מסעדות קטנות בניהול משפחתי, בדרך כלל מתקיימים ברביקיו על החופים ברוב הערבים.

האיים האלה בדרום האוקיינוס ​​השקט הם גן עדן של אי נופש טרופי אמיתי. יש להם מזג אוויר נהדר, חופים חוליים נקיים וים חם ומזמין לשחות בו. הם יעד אידיאלי לחופשת חוף מרגיעה ויש מבחר נהדר של וילות נופש ודירות נופש בשירות עצמי להשכרה במהלך שהותכם בגן העדן.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “מקומות לבקר בהם בחגים שלך בדרום האוקיינוס ​​השקט”

Leave a Reply

Gravatar