חי את אורח החיים של סלבריטאים בוילה בדרום צרפת

זה הזמן לשלוף את המזוודות של לואי ויטון, לחבוש את משקפי השמש האוברסייז ואת הכובע הגדול מהחיים ולצאת לדרום צרפת. למעשה אף אחד מהדברים האלה לא נחוץ מכיוון שדרום צרפת מגיע עם כל מה שתצטרכו כדי לגרום לכם להרגיש שאתם בראש הרשימה.

במשך שנים רבות היה דרום צרפת מקום מוצא מועדף על העשירים והמפורסמים כשהם מנסים לברוח מאורח החיים הקדחתני שלהם בסביבה הרגועה וחסרת התקשורת במידה רבה שהדרום יכול לספק. ג'וני דפ הרחיק לכת והפך אותה לסביבתו הקבועה, ובחר בחיים שקטים הרחק מאור הזרקורים. כמו כן, כאשר אלטון ג'ון מבקר בווילה שלו בריביירה, הוא ממעט לעזוב את הבית ומציע בתורו את הפנקס לחבריו המפורסמים כשהם זקוקים לזמן השבתה.

עכשיו רק בגלל שדיירי הווילות המפורסמים שלה אוהבים להירתע מהעולם בדרום צרפת זה לא אומר שאין כיף או זוהר. לדוגמה, באזור יש כמה מהמסעדות המדהימות ביותר בין אם זה ביסטרו יוקרתי או סועד משפחתי שתהיה מכוסה.

יש גם מגוון שלם של בידור חי אשר מחייה את המקום באווירה חגיגית מתמדת. קאן במיוחד שומרת על מגוון של בידור כדי להעסיק אותך לאורך כל הדרך

אם איתור הסלבריטאים שלו מפנק אותך, מונקו היא ההימור הטוב ביותר שלך. המסעדות ובתי הקזינו המפורסמים בעולם הופכים אותה למרכז פעילות עבור אלה שיש להם קצת כסף לשרוף. עם זאת, אם זה מקום איטי יותר ותרבות קצת יותר מתוחכמת שאתה רוצה אז למה שלא תנסה וילה בניס האמנותית.

זכור גם שלא צריך תקציב של סלבריטאים כדי לחיות את אורח החיים של הסלבס, אירוח בשירות עצמי הוא האופציה החסכונית ביותר באזור ומתחיל בסביבות 90 פאונד לשבוע לדירה לשניים ולינה של עד six אנשים זמינים החל מ-290 ליש"ט לשבוע.

אז בין אם וילה בדרום עם בריכה מחוממת תרצו שבוע של לחיות את ×—×™×™ הסלבריטאים במונקו או בסנט טרופז או אולי רק שבוע כמו אלטון, שימוש בסביבה כדי להירגע ולהתאושש אז וילה בדרום צרפת תספק את כל מה שאתם צריכים כדי לגרום לכם לחזור הביתה מרגיש מיליון דולר

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “×—×™ את אורח החיים של סלבריטאים בוילה בדרום צרפת”

Leave a Reply

Gravatar