הסוד הפתוח של הערך של הזמנת וילה יוקרתית בבאלי

אז אתם שוקלים חופשה באי גן העדן הנפלא באלי שיש בו יותר מאלף מקדשים, לכן הוא נקרא 'אי האלים'. גדול. באלי היא תענוג לראות, אבל יש כמה מלכודות למטיילים הנוגעות לסוג הלינה שהם בוחרים.

אם אתם כמו 70% מהתיירים שנוסעים לבאלי, סביר להניח שהמחשבה הבאה שלכם תהיה 'באיזה מלון כדאי לי ללון'. עשית את הטעות הראשונה שלך, שעלולה לייקר את החופשה שלך יותר ממה שהיא צריכה להיות.

כן, בבאלי יש מאות, אם לא אלפי, מלונות, כל כך הרבה, למעשה, שממשלת אינדונזיה מנסה ליישם איסור על פיתוחים נוספים של בתי מלון. הבעיה היא שכיום יש כל כך הרבה מלונות, בעיקר סביב הבירה דנפסר, שהתעשייה סובלת - יותר מדי חדרים למרות שמספר המבקרים בבאלי ממשיכים לגדול מדי שנה. אם מספר המלונות בדרום באלי ימשיך לגדול בקצב הנוכחי, זה בהכרח יוציא שחקנים רבים מהעסק.

בדנפסאר ובדרום באלי, במידה פחותה, יש כיום כל כך הרבה מלונות, לעתים קרובות מדי הם תקועים 'כתף אל כתף' אחד מול השני, בעיקר באזורים המרכזיים העמוסים, הרועשים והפקקים בתנועה. דנפסאר הפכה כל כך צפופה שכאשר פעם לקח thirty דקות להגיע משדה התעופה Ngurah Rai למלון בעיר, זה יכול לקחת כעת עד שעתיים. ממשלת באלי בנתה כבישים מהירים חדשים אשר בתקווה יקלו על העומס הזה.

קיימת צורת לינה חלופית זמינה בבאלי, אשר נתפסת באופן שגרתי על ידי כ-sixteen.five% מהמבקרים. אלטרנטיבה זו היא הווילה היוקרתית בבאלי ויש כ-10,000 מהם מפוזרים על פני האי היפה הזה. אירוח בווילות יוקרתיות בבאלי הוא לא המחשבה הראשונה של מטיילים, אולי בגלל שהמלונאים כל כך טובים בשיווק ומוציאים דולרים גדולים על קידום העסקים שלהם.

אולי אתם חושבים שתעריף השכירות הלילי של וילה יוקרתית בבאלי הוא מעבר לתקציב החופשה שלכם, אבל אולי אתם טועים כי כנראה אין לכם את כל העובדות. הסוד הגלוי הוא שאם תבצעו הזמנה קבוצתית לשהות בוילה פרטית בבאלי, עם הפרטיות, השלווה והמרחב הנפלאים שלה, סביר להניח שתוכלו לחסוך מאות דולרים שאחרת הייתם מוציאים על מודל החופשה במלון.

אתה מבין, המפתח לחיסכון בדולרי ×”×—×’ שהרווחת קשה הוא לבצע הזמנה קבוצתית בוילה מפוארת בבאלי. זהו הסוד הגלוי של וילות באלי. רוב הבתים המרשימים וילות להשכרה הללו, שנבנים בדרך כלל על ידי בעלים פרטיים, יכולים לישון עד שמונה אנשים או יותר. ×–×” אומר שאתה יכול לחלוק את עלות דמי השכירות הלילי בין הקבוצה שלך.

בואו נסתכל על דוגמה. וילה פרטית בבאלי, שאני מכירה היטב, ממוקמת על חוף הים המוחלט, כ-eight קילומטרים מזרחית לסינגרג'ה, בחוף הצפוני, גובה כעת 340.00 דולר ארה"ב ללילה. וואו, אני שומע אותך אומר, זה יקר. אבל, אם אספת קבוצה של חברים או משפחה כדי לחלוק את העלות, כל אדם ישלם רק 42.fifty דולר ארה"ב לראש, ללילה, בוודאי תעריף תקציבי בשפה של כל אחד.

ותזכרו, מה שאתם משלמים עבור חדר במלון זה רק זה, חדר מלון אחד, אלא אם כן אתם מתפרצים ומשכירים סוויטה, אבל זו אלטרנטיבה יקרה מאוד. איך שהם מתלבשים, מלונות בדרך כלל מבססים את המודל העסקי שלהם על הזמנת חדרים עם מיטה זוגית, חדר רחצה צמוד, כיסא ואם יתמזל מזלכם, שולחן. אה, ובהחלט יהיה להם מקרר בר, עם כל פריט מקוטלג בקפדנות ויחויב בכם, במחירי נוחות גבוהים, שיגרמו לכם לעלות על הוצאות המלון.

כאשר בחרתם וילה יוקרתית בבאלי לחופשת גן העדן שלכם, אתם מקבלים ערימות של מקום. בדרך כלל ארבעה, או יותר, חדרי שינה עם חדר רחצה צמוד משלהם, מרחב מחיה בשפע, כולל שני אזורי מגורים, ובנוסף אפילו פטיו פרטיים לכל חדר במקרה מסוים. אה, ואז יש את בריכות השחייה הפרטיות שהן כמעט סטנדרטיות עבור וילות פרטיות בבאלי. לרובם יש את בריכת השחייה במרחק צעדים ספורים מאזור המגורים הראשי שלהם. אם בכלל הזמנתם חדר במלון ממש ליד הבריכה, תדעו כמה תוספת הם בדרך כלל יגבו מכם על כך. וגם, זה יכול להיות ברכה מעורבת, כי בבתי מלון, כולם יכולים להשתמש בבריכה, מה שיכול להיות חברה לא רצויה, רעש, המונים, צרחות, התזות - אתה מבין.

כמובן שאם אתם מזמינים וילה מפוארת בבאלי יש לכם בריכת שחייה פרטית משלכם, הנגישה רק לאנשים ששכרו את הוילה, אלא אם כן הם רוצים להזמין אורחים מיוחדים להצטרף אליהם. ואם אתה אוהב שירות ידידותי ואישי, אתה לא יכול לנצח את מה שיש לוילות באלי להציע. העם הבאלינזי הוא בין קבוצת האנשים הידידותית, החמה, הכנה והמקסימה ביותר שצפוי לפגוש אי פעם. פשוט בדקו את המלצות האורחים באתרי הוילות הרבים ותראו הרבה אזכורים זוהרים לשירות האיכותי ביותר שעוזרים וילות באלי מציעים לאורחים שלהם. לעתים קרובות, אורחים מעירים על היחסים הידידותיים שהם מפתחים עם היוקרה שלהם

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “הסוד הפתוח של הערך של הזמנת וילה יוקרתית בבאלי”

Leave a Reply

Gravatar