מקומות מובילים לביקור בהרי ג'ורג'יה הצפוניים

צפון ג'ורג'יה ידועה בעלי שלכת יפים, אבל להרי ג'ורג'יה יש מה להציע לא משנה מתי תבקרו. הטריק האמיתי ליהנות מטיול אליו הוא לבקר במקומות הנכונים. השתמש במדריך שימושי זה כדי למצוא את המקומות הטובים ביותר לבקר בהם בצפון ג'ורג'יה.

היעד המפורסם ביותר בצפון ג'ורג'יה הוא הלן. הכפר הזה בסגנון בווארי הוא ביתם של כמה מהפאדג'ים הטובים ביותר בדרום, כמו גם עשרות חנויות מהנות ומעניינות אחרות. בואו בסתיו לפסטיבל אוקטובר השנתי ותיהנו מבירה גרמנית וממסיבה נהדרת. הופיעו בקיץ עם המשפחה לשיט אבובים על נהר Chattahoochee שעובר בעיר. החורף איטי יותר וזה הזמן לזוגות ליהנות מחופשות רומנטיות יחד.

יעד הוא דהלונגה. עיירה זו נולדה במהלך הבהלה לזהב הראשונה בג'ורג'יה בשנות ה-1800. כיום, מורשת הבהלה לזהב עדיין נחגגת בפסטיבל שנתי. דהלונגה ידועה ביקבים מצוינים שתוכלו למצוא תחובים בגבעות מסביב לעיר. דהלונגה היא גם ביתו של המכון הצבאי של צפון ג'ורג'יה - אחת המכללות הצבאיות המובילות במדינה.

אם אתה אוהב להיות על המים אתה חייב לבקר ב- Hiawassee באגם Chatuge. בהיאוואסי יש את כל מה שאתה צריך, אבל אל תצפו בהרים הכפריים. עם זאת, הוא עדיין קטן מספיק כדי ליהנות מהקצב הרגוע של ההרים. באגם תוכלו לשכור סירה ליום וליהנות מהמים או לשכור בקתה וליהנות מהשקט והשלווה.

מזרחית להיוואסי נמצא האריס הצעיר. עיירה קטנה מאוד זו היא ביתם של מכללת יאנג האריס ומסלול גולף ברמה עולמית. לכן, אם גולף היא התשוקה שלך, אתר הנופש Brasstown Valley ב-Younger Harris הוא יעד שאתה חייב לבקר בו. בעודך שם, הקפד ללכת לקמפוס המכללה ולהסתובב. זהו ללא ספק אחד מבתי הספר היפים בדרום.

כמובן, יש הרבה יותר בהרי צימרים בצפון למשפחות ×’'ורג'×™×” הצפוני מאשר רק בעיירות. יש גם מאות קילומטרים של שבילים לטיול, ונחלים לדוג. משביל האפלצ'ים ועד לקילומטרים של כבישי שירותי היער יש הרבה מקומות לברוח. יעדים חיצוניים אחרים ששווה את הזמן שלך כוללים את הפארק הלאומי ווגל ואת הפארק הלאומי אמicalola עם המפל שלו בגובה seven-hundred רגל.
בצפון ג'ורג'יה יש משהו לכולם והדרך היחידה להבין באמת את היופי שניתן לקבל כל השנה היא לבוא ולראות אותו. האנשים ידידותיים ותמיד יש להם כמה טיפים שיעזרו להפוך את השהות שלכם לטובה יותר, ומזג האוויר טוב רוב ימות השנה. אז קדימה, ראה את הרי ג'ורג'יה.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “מקומות מובילים לביקור בהרי ×’'ורג'×™×” הצפוניים”

Leave a Reply

Gravatar