המלאקנאנג של הצפון

ה-Malacanang של הצפון, או "Malacanang ti Amianan" עם המקומיים, הוא אחד מ-29 בתי המנוחה שהאיש החזק לשעבר, פרדיננד מרקוס, בנה במהלך כהונתו בת 20 השנים. למעשה, הגברת הראשונה לשעבר אימלדה מרקוס היא שהובילה את הפרויקט. זו הייתה המתנה שלה לבעלה שמלאו לגיל 60. הבנייה החלה בשנת 1975 ולאחר מכן לבסוף, המבנה הושלם בשנת 1977. הוא נפתח בקול תרועה רמה, ונועד להכיל ולשעשע את האנשים מהמעמד הגבוה של החברה.

האחוזה היא מבנה בן שתי קומות היושב על נכס בשטח של five דונם. גם לקומה הראשונה וגם לקומה העליונה יש סלון מפואר משלה שבו המשפחה הראשונה אירחה את המבקרים שלה. לא רק בארמון שני חדרי מגורים, אלא יש בו גם שני חדרי אוכל...כן, באחוזה שני חדרי אוכל. בנוסף, גרם המדרגות המפואר מחמיא לחדרי המגורים המפוארים הנרחבים. הבית, מבפנים ומבחוץ, הוא תערובת צימרים בצפון של עיצוב הפנים הספרדי והאילוקנו כאחד. אה, כמעט שכחתי, בבית יש תשעה חדרים מרווחים (ומפוארים) עם מרפסות רחבות ידיים, וגנים יפים מול אגם פאואי המפואר. שניים מהחדרים שימשו את הזוג הראשון כחדר השינה של המאסטרים. ואכן, האחוזה המפוארת היא תמונה של האלגנטיות והבזבזנות של בעליה ודייריה לשעבר...האלגנטיות והבזבזנות שסימנו את עידן המרקוזים.

לאחר מותו של האיש החזק לשעבר, ה-Malacanang של הצפון הפך למוזיאון בשנת 1993. כיום הוא משמש כמוזיאון המחזיק את המזכרות של האיש החזק לשעבר, ומקום פופולרי לחתונות וקבלות פנים מפוארות אחרות. דמי כניסה עולים twenty.00 Php. הוא נפתח מ-nine:00 בבוקר. עד seventeen:00 יום יומי.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “המלאקנאנג של הצפון”

Leave a Reply

Gravatar