בחירת העיצוב של הבריכה שלך

בריכות שחייה מזה שנים רבות היא אחד הפרויקטים הפופולריים ביותר לשיפור הבית עבור בעלי בתים. בריכות שחייה מעניקות למשפחות רגיעה ושעות של התזת מים בלבד. עבור ילדים ומבוגרים כאחד, הקיץ פשוט לא יהיה אותו הדבר ללא בריכה נגישה בה תוכלו להתקרר במהלך הימים הלוהטים הללו. בגלל הפופולריות של בריכות שחייה, מעצבי בריכות רבים חקרו ופיתחו עיצובים ואפשרויות שונות כדי לעמוד בהעדפות ובתקציב של בעל הבית. אם אתם מחפשים בריכה שתוסיף ערך לבית ולהנאת המשפחה שלכם, הכרת סוגי עיצובי הבריכה הקיימים תעזור לכם לבחור את העיצוב המתאים למשפחה ולתקציב שלכם.

ההחלטה הראשונה שעליכם לקבל היא האם אתם רוצים או לא רוצים בריכה בתוך הקרקע או בריכה מעל הקרקע. אתה אולי יודע שבריכות בקרקע הן פריטים בדולר גבוה מאוד. אם הכסף אינו הבעיה, ההיצע יכול להיות בעיה. בהתאם למקום מגוריכם, ייתכן שיהיה עליכם להכנס לרשימת המתנה כדי לקבל את הבריכה הרצויה. אז כמובן שאתה יודע שתשלם מחיר פרימיום עבור הבריכה הזו. אתה יכול לקבל בריכה מעל הקרקע ולדלג על רשימת ההמתנה, ולחסוך לעצמך קצת כסף בתהליך.

אם החצר שלכם משופעת, מומלץ להתקין בריכה מעל הקרקע, שתיראה ותעבוד כמו בריכה בתוך הקרקע. אתה יכול להשתמש בכסף שחסכת כדי לבנות סיפון, שיהיה שימושי כאזור בילוי.

בריכות בקרקע עשויות מאחד משלושת החומרים, בטון, ויניל או פיברגלס. לכל אחד מהחומרים הללו יש את היתרונות והחסרונות שלו.

הבטון הוא הגמיש והעמיד צימרים בצפון עם בריכה ביותר מבין שלושת החומרים, מה שקשור רבות לסיבה שהיא הבריכה הפופולרית ביותר. בריכות בטון הן הקשות ביותר וייקח את מירב הזמן להתקנה.

בריכת הוויניל משתמשת בבטנת ויניל, המכסה מסגרת פלדה. ויניל גמיש כמעט כמו בטון, אך נדרשת תשומת לב רבה יותר כדי למנוע מהבטנה להיקרע או להיקרע. זה פחות יקר והרבה יותר קל להתקנה מאשר בטון.

בריכת הפיברגלס היא מעטפת מיוצרת. בריכת פיברגלס זולה וקלה יותר להתקנה מכל אחת מהן והיא עמידה יותר מהוויניל, אולם היא אינה גמישה.

ההבדל בתנאים של האזור בו אתם גרים ישחק תפקיד גדול בעיצוב בריכת השחייה שלכם ובעלות. מחיר הבטון עשוי להיות נמוך יותר במדינה הדרומית, כמו פלורידה, אבל יהיה מחיר גבוה בהרבה ככל שתטיילו צפונה יותר. לטמפרטורות הקרות הקשות בחורף אין השפעה שלילית על פיברגלס, כך שהיא עשויה להיות בריכה טובה יותר עבור המדינות הצפוניות שבהן הטמפרטורות יכולות להיות קיצוניות בחורף. על ידי שיחה עם מעצב בריכות מקומי תוכל ללמוד על ביצועי החומרים באזורים שבהם אתה גר.

אם אתם מחפשים אווירה יוקרתית בחצר האחורית, תרצו להתייעץ עם מעצב הבריכה שלכם כדי ליצור בריכה מותאמת אישית לחצר הבית שלכם. תיווצר בריכה נעימה לעיניים ותשתלב במידות הנכס שלכם. השילוב של בריכה וספא יכול להיות יקר, אבל זה יהיה זול יותר מאשר להתקין אותם בנפרד. גם מפלים או מזרקות הם המהות של יצירת נווה מדבר בחצר האחורית וניתן לעצב אותם בקלות לתוך בריכת השחייה שלך. האפשרויות אינסופיות. ניתן להוסיף לעיצוב כל דבר שמדמיין נלווה לבריכה. פשוט בדוק עם מעצב הבריכה שלך עבור האפשרויות שלך.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “בחירת העיצוב של הבריכה שלך”

Leave a Reply

Gravatar