חגים משפחתיים בדרום צרפת

צרפת נותרה יעד הנופש מספר one בעולם, ואין זה פלא מדוע כשאתה מסתכל על מה שיש למדינה להציע למבקרים. עבור מבקרים קודמים, דרום צרפת בפרט יביא ללא ספק שפע של זיכרונות נעימים, החל מטיולים לקו החוף היפה והרחב ועד ימי טעימות יין בכמה מהכרמים הטובים בעולם. חופשות משפחתיות בדרום צרפת באמת מציעות משהו לכולם, בין אם זה ביקור באתרים היסטוריים, גלריות אמנות מעולות, מסעדות משובחות, הנאה מהכפר או פשוט סיבוב גולף מרגיע.

צרפת מחולקת ל-27 אזורים מנהליים, שרבים מהם הם שמות מוכרים בשל הפופולריות של חקר כל מה שיש למדינה להציע. מנורמנדי ובריטני בצפון, לשמפניה במזרח והפירנאים בדרום, צרפת היא מדינה מגוונת ומגוונת כאחד. חופשות משפחתיות בדרום צרפת יכולות להיות ייחודיות ומרגשות ממספר סיבות. ראשית, צרפת היא מרכז בעל שם עולמי לאמנות ותרבות. בין אם מדובר באופנה, אמנות או ספרות, צרפת הובילה את העולם בפיתוח התרבות והאמנות שלה, הנוכחות תמיד בערים הגדולות, אך גם מזוקקת להפליא ברחבי הערים והכפרים הקטנים הרבים. דרום צרפת מציע מספר אטרקציות מצוינות לחובבי אמנות כולל דוגמאות רבות של אדריכלות רומנסקית.

אם מצד וילה בדרום עם בריכה מחוממת שני אתם מחפשים חופשה משפחתית עם קצת יותר אקשן והרפתקאות, אז לדרום צרפת יש הרבה מה לעשות. עם הרי הפירנאים שמציעים כמה מהסקי הטובים בעולם, והחוף המערבי של צרפת מספק הזדמנויות דיג וספורט מים מצוינות, דבר אחד שאתה יכול לסמוך עליו הוא לא להשתעמם במהלך שהותך. החוף המערבי של צרפת ממלא את התפקיד של אירוח קבוע של אירועי ספורט בינלאומיים יוקרתיים רבים, כולל טורנירי דיג ספורטיבי, כמו גם את סיור הגלישה העולמי ASP המצופה בהוסגור.

דרום צרפת הוא גם ביתם של כמה מגרשי גולף מצוינים אם אתם מעדיפים להניף מועדון לפני הפרישה למועדון אחר הצהריים. למה לא לסיים את היום בביקור מרגיע באחד מהכרמים המעולים הרבים באזור - או לצאת לטיול בבורדו עצמה, אחת מבירות היין של העולם. העיר ההיסטורית בורדו היא גם אתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשל האיכויות האורבניות והארכיטקטוניות יוצאות הדופן שלה.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “חגים משפחתיים בדרום צרפת”

Leave a Reply

Gravatar